Aktualności

Wracamy do gry! Korty ponownie otwarte

Z ogromną radością informujemy, iż ponownie przyjmujemy rezerwacje i zapisy do szkółek tenisa ziemnego! Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na całorocznych kortach Akademii Tenisa OXFORD w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku.

Zapisz się do naszego klubu i trenuj w Akademii Tenisa OXFORD

Zarezerwuj sobie czas na sport i rozpocznij tenisową przygodę z Akademią Tenisa OXFORD! Przez cały rok prowadzimy zapisy do szkółek tenisa ziemnego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. W naszej ofercie można znaleźć treningi indywidualne i grupowe. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 785 925 387.

Ponadto oferujemy całoroczny wynajem hal tenisowych i kortów ziemnych dla osób indywidualnych, serwis rakiet i wypożyczanie sprzętu. Przypominamy, iż Akademia Tenisa OXFORD honoruje karty MultiSport. Do zobaczenia na korcie!

Zupełnie nowe, letnie półkolonie 2020 dla Dzieci!

Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 5-13 lat na zupełnie nowe, aktywne półkolonie rekreacyjno-sportowe - więcej informacji.

Wracamy do gry 4 maja!

Stosując się do zaleceń i rekomendacji Polskiego Związku Tenisowego, przygotowujemy dla Was korty ziemne na powietrzu. W razie deszczu zapraszamy do hal z otwieranymi bokami! Startujemy już 4 maja. Pamiętajmy o wzmacnianiu naszego zdrowia i odporności poprzez aktywność fizyczną. Do zobaczenia!

Honorujemy karty MultiSport

Z ogromną radością pragniemy poinformować wszystkich miłośników tenisa ziemnego, iż od 1 marca Akademia Tenisa OXFORD honoruje karty MultiSport. Zapraszamy do wynajęcia hali tenisowej już od 40zł. Rezerwacja kortów pod numerem telefonu: 785 925 387. Powyższa cena dotyczy rezerwacji całorocznej ogrzewanej hali tenisowej na 60 minut w przypadku 2 osób posiadających ważne karty MultiSport. Do zobaczenia na korcie!