Aktualności

Rozpoczęliśmy zapisy na letnie półkolonie 2023 dla dzieci

Niech Twoje dziecko nie nudzi się w wakacje! Całkowicie nowa oferta letnich półkolonii w Słupsku - do wyboru aż 5 programów tematycznych i 10 turnusów. Więcej informacji: www.polkolonie.oxford.eu - zapraszamy!

Honorujemy karty MultiSport i Medicover Sport

Z ogromną radością informujemy wszystkich miłośników tenisa ziemnego, iż Akademia Tenisa OXFORD honoruje karty MultiSport i Medicover Sport.
Rezerwacja całorocznych hal tenisowych i kortów ziemnych pod numerem telefonu: 785 925 387. Do zobaczenia na korcie!

Wracamy do gry! Korty ponownie otwarte

Z ogromną radością informujemy, iż ponownie przyjmujemy rezerwacje i zapisy do szkółek tenisa ziemnego! Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na całorocznych kortach Akademii Tenisa OXFORD w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku.

Zapisz się do naszego klubu i trenuj w Akademii Tenisa OXFORD

Zarezerwuj sobie czas na sport i rozpocznij tenisową przygodę z Akademią Tenisa OXFORD! Przez cały rok prowadzimy zapisy do szkółek tenisa ziemnego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. W naszej ofercie można znaleźć treningi indywidualne i grupowe. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 785 925 387.

Ponadto oferujemy całoroczny wynajem hal tenisowych i kortów ziemnych dla osób indywidualnych, serwis rakiet i wypożyczanie sprzętu. Przypominamy, iż Akademia Tenisa OXFORD honoruje karty MultiSport. Do zobaczenia na korcie!